חריטה בלייזר על נירוסטה

הזמנת-שירותי-חיתוך-וחריטה-בלייזר-1

על הנירוסטה והשימושים בתעשיה

הנירוסטה היא למעשה פלדת אל חלד המורכבת משילוב של ברזל וכרום.
זוהי מתכת שעיקר השימוש בה בתעשייה נובע מהעובדה שהיא עטופה בחומר אדיש לקורוזיה בשטח הפנים שלה ולכן היא לא מחלידה.
צבעה של הנירוסטה הוא כסוף שמגיע בגוונים שונים כמו כסוף מבריק, כסוף מטאלי, כסוף חלק או מחוספס והינה גם בעלת תכונות מגנטיות.

בנירוסטה משתמשים למגוון תעשיות בהתאם לסוגים השונים והמינונים הכלולים בה, בין היתר ניתן לראות אותה בתעשיית המזון שבה דרוש לשמור על סביבה נקייה, או בתעשיית הרפואה שכן המשטחים עליהם עובדים הרופאים דורשים בכל פעם תהליך של חיטוי ולכן הנירוסטה מתאימה במיוחד לצרכים האלה מכיוון שהיא לא מחלידה מה שיוצר פעילות בקטריאלית באותו אזור.

לנירוסטה יש עמידות גבוהה לקורוזיה (חלודה), בעלת עמידות גבוהה לחום ומתאימה גם לשימוש כללי כמו עיצוב עסקי בזכות הגוון הכסוף, המבריק והיוקרתי שלה כמו אזורי קניות ובילוי וגם לשימושים יותר פונקציונליים.

סימון על נירוסטה בלייזר

ניתן לבצע חריטה בלייזר על נירוסטה לכל צורה מבוקשת בכדי לבצע עליה סימונים שונים.
קרן הלייזר מקלפת את השכבה העליונה של הנירוסטה ומייצרת את הסימונים בכתב שחור.
למעשה, אין צורך בשום שבלונה מבעוד מועד, מכיוון שקרן הלייזר עובדת באופן ממוחשב, והעברת קבצי העבודה נעשים באופן דיגיטלי לכן יש לערוך את הקובץ הוקטורי במחשב טרם התחלת העבודה.

כך למעשה ניתן לסמן מוצר אחד בודד ככל העולה על רוחינו, או לסמן מספר מוצרים עשויים מנירוסטה באותה הצורה, כמו כן אפשר לבצע שינויים קטנים מאחד לשני.
מכיוון שחריטה בלייזר על נירוסטה לא מצריכה שימוש מקדים בשבלונות, שיטת העבודה הזו יכולה להיות מאוד משתלמת הן לנותן השירות שמבצע את החריטה והן למזמין השירות.

קח אותי לחנות!
שלח הודעה
1
היי,כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)