חריטה על אבנים ואבן טבעית – המדריך המלא

הזמנת-שירותי-חיתוך-וחריטה-בלייזר-1

אנו חיים בעידן של הקדשות, של התאמה אישית ושל חיפוש מסרים אישיים בכל חפץ או פריט. מתנות שמחפשים לקנות לחברים או אנשים יקרים ומוערכים מתרכזות בסופו של דבר לאפשרות של חריטה או הקדשה בכל דרך אחרת ואז המתנה הופכת לאישית, כזאת שאין לאף אחד אחר, כזאת שהשקיעו הרבה מחשבה ותשומת לב לא רק בבחירה שלה עצמה אלא גם בבחירה של המילים החרוטות ושל המסר האישי.

יחד עם זאת, לא תמיד מקדישים את המחשבה לנושא אחר והיקפי יותר – התהליך עצמו של חריטה על אבנים ואבן טבעית. איך היא מבוצעת, למה צריך לשים לב ומה עומק המחשבה והתכנון שעומדים מאחוריה. בעידן הדיגיטלי של היום נדמה לעיתים קרובות שמלאכות כמו חריטה כבר הפכו לנחלת העבר. חשוב לדעת שאין זה נכון לגמרי, ואם מחפשים שירות של חריטה על אבנים או על אבן טבעית – יש הרבה מה לדעת ולהבין על מנת לבחור את השירות הטוב ביותר.

איך מבצעים חריטה על אבנים ואבן טבעית?

התהליך של חריטה הוא ברובו תהליך של תכנון, הדמיה והכנה. פעולת החריטה עצמה היא הסיכום של התהליך ובעצם השלב האחרון שבו. כאשר מדובר על אבנים או על אבן טבעית – חשוב הגודל של האבנים, ממה הן עשויות, מה דרגת הקשיות או הרכות שלהן וכמובן וידוא שהן יכולות לעמוד בחריטה, כלומר להחזיק מעמד תחת פעולה של טכנולוגיה מתקדמת. החריטה, כאשר היא מבוצעת על ידי מכשור וכלי עבודה מסורתיים בדומה לדרך שבה היא הייתה מבוצעת גם לפני פרוץ העידן הטכנולוגי הייתה כרוכה בדיוק רב, בחוסר תזוזה של האבן שעליה חורטים וכמובן מילוי בצבע שלא דוהה, לא נעלם ולא נשחק עם הזמן. ברוב המקרים יהיה מדובר במתנה ולא ממש בחפץ שיהיה בו שימוש ולכן יהיה קל לשמור שהחריטה תישמר למשך כמה שיותר זמן.

השלב הראשון הוא תכנוני. מה צריך לחרוט, היכן על גבי פני השטח של האבן יהיה הכי נכון ומתאים לשלב את החריטה, אפשר וכדאי לבצע ניסיונות מקדימים על מנת לוודא שאכן הכיתוב מתאים למקום הרצוי וייראה כלפי חוץ ורק לאחר שאיש המקצוע יוודא שהחריטה מתאימה וכל התנאים בשלים – אפשר יהיה לצאת לדרך ולבצע את החריטה. חריטה על אבנים ואבן טבעית יכולה לארוך בין כמה דקות לבין פרק זמן ארוך מכך, כתלות בחריטה עצמה, בציוד עצמו וכמובן בדרך ביצוע המלאכה כפי שמי שמכיר את הנושא ומתמחה בו ימליץ לעשות. מה שהוא יראה לנגד עיניו זה התוצאה הסופית, כלומר איך תיראה האבן לאחר החריטה ויעשה כל שביכולתו ובידע שלו כדי להגיע לדרגה הגבוהה ביותר של גימור כפי שרוצה ומצפה הלקוח.

שימושים של חריטה על אבנים ואבן טבעית

אנשים רבים אוהבים אבני יפות, ללא קשר לחומרים שמהם האבנים עשויות. אבן עם חריטה אישית של מסר, איחול או ברכה יכולה להיות מתנה אישית נהדרת שכל אחד ישמח לקבל, בכל שלב של החיים. גם אם נדמה דאין שימוש פרקטי באבן, הרי שעצם הנוכחות שלה בתיק, בארנק או המשרד תהא סוג של קמע אישי שהמקבל ישמח שיהיה ברשותו ולכן הוא יעשה כל שביכולתו על מנת לשמור על האבן החרוטה מכל משמר.

אם אתם מחפשים שירותי חריטה על אבנים – פנו אלינו עוד היום לטלפון שמספרו – 050-9595004 ונשמח לסייע לכם ולתת לכם שירות!

קח אותי לחנות!
שלח הודעה
1
היי,כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)