רעיונות מקסימים למתנה מרגשת לכבוד יום האהבה

היום המיוחד שלכם

בן או בת הזוג האהוב שלכם הוא ללא ספק האדם שמכיר אתכם הכי מקרוב. היא הייתה שם לצידך לאורך הדרך, הוא ליווה אותך גם כשהיה לא קל ובשורה התחתונה – מדובר באדם שאתם אוהבים הכי בעולם. אמנם כל יום הוא הזדמנות מצוינת להגיד תודה לאדם הקרוב אליכם, אבל יום האהבה מזכיר לנו בתוך השגרה האינטנסיבית כמה חשוב לעשות את זה. דרך מופלאה לרגש את בן או בת הזוג תהיה כמובן להעניק מתנה אישית ומרגשת ולכן בשביל לעזור לכם לחגוג את היום המיוחד, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות. בהצלחה!

מתנה זוגית ומשעשעת

מתנה זוגית היא דרך נפלאה לאפשר לכם לזכור אחד את השני בשגרה היומיומית במהלכה אתם רחוקים זה מזה. תוכלו להנות ממחזיק מפתחות זוגי, כיסוי לאייפון, תכשיט ואפילו חולצה. בתי עסק רבים מציעים שירותי הדפסה על חולצות אונליין – באופן כזה תוכלו לעצב חולצות זוגיות מגניבות ומשעשעות בהן תוכלו להשתמש בשגרה היומיומית שלכם ולהיזכר זה בזו. מגניב, לא?

מתנה שקשורה לתחום עניין

יום האהבה אמנם מדבר על הקשר הזוגי המשותף שלכם, אבל חשוב לא פחות – גם על האמונה הלא נגמרת שלכם זה בזה. לכבוד יום האהבה תוכלו להעניק לבן או בת הזוג מתנה שקשורה לתחום עניין – החל מערכת ציור מקצועית או דפי ציור איכותיים ועד לכלי נגינה, ספר מיוחד ואפילו מחברת בה יוכל האדם הקרוב אליכם לכתוב מחשבות וסיפורים.

מתנה שקשורה לזיכרון משותף

רעיון מקסים נוסף למתנה מרגשת ונוגעת ללב ליום האהבה יהיה מתנה שקשורה לזיכרון. תיזכרו בדרך שבה הכרתם את בן או בת הזוג ולזיכרונות מיוחדים שצברתם לאורך הדרך שמלווים אתכם עד היום. לכבוד היום המיוחד תוכלו להעניק מתנה שקשורה לבדיחה משותפת שקשורה לאירוע מסוים, אלבום תמונות ואפילו מגן לטלפון עם תמונה משותפת שלכם מרגע מיוחד במינו.

צרו חוויות חדשות

מתנה מיוחדת לא חייבת בהכרח להיות חומרית – לכבוד יום האהבה תוכלו לצבור ביחד חוויות משותפות חדשות. תקבעו נסיעה לצפון, קחו את עצמכם לפיקניק רומנטי, תשבו במסעדה שאתם אוהבים ואפילו – תפתיעו את עצמכם בסוף שבוע רומנטי בחו"ל. כל עוד אתם ביחד זה לא ממש משנה איפה אתם נמצאים – יהיה לכם כיף בכל מקום.

אל תשכחו לכתוב ברכה

נוסף על המתנה המופלאה, חשוב לכבוד היום המיוחד שלכם לכתוב כמה מילים. תזכירו לבן או בת הזוג האהוב שלכם עד כמה אתם אוהבים אותם, מעריכים אותם ושמחים שהם לוקחים חלק מהחיים שלכם. תזכירו לאדם הקרוב אליכם זיכרונות שצברתם וחשוב לא פחות – רגעים שעוד עתידים להגיע. הברכה הנכונה לא חייבת להיות ארוכה או קצרה, היא פשוט צריכה להיכתב מהלב. בהצלחה!

שלח הודעה
1
היי,כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)