חריטה על פותחן יין

הזמנת-שירותי-חיתוך-וחריטה-בלייזר-1

מתוך מגוון אביזרי ייין נוכל למצוא גם פותחן יין במגוון סוגים.
ישנם כאלו שיעדיפו להשתמש בגימיקים כמו פותחן יין חשמלי שעל חלקם ניתן לשים אפילו תאורת לד, וישנם כאלו שיעדיפו להשתמש בפותחן יין ידני.

כשמדובר על יין ומוצריו, לרוב אנחנו נראה שהעץ הוא מעורב דומיננטי במוצרים אלו בזכות השילוב הטבעי שלו והמראה היוקרתי שהוא מעניק בצד העיצובי של הבית.
בעקבות כך, ישנם אנשים שירצו להעניק במתנה פותחן יין בכל מיני סוגים, או חברות שירצו להעניק פותחן יין במתנה לעובדים שלה לכבוד חג הפסח, או סתם כך באירוע של כנס עובדים.

איך מוסיפים עניין לפותחן היין ?

בשביל לייחד את המתנה נהוג לבצע חריטה על פותחן יין בכדי להוסיף את לוגו החברה על גבי הפותחן, או לאלו שממש רוצים להשקיע יש את האפשרות לבצע חריטה של שם על פותחן היין באמצעות חריטה בלייזר שמגלף את השכבה העליונה של החומר ומטביע את הטקסטורה שאותה אתם מבקשים לשים.

כך למעשה אנו יוצרים מתנה שהיא מצד אחד שימושית ומצד שני היא גם אישית ומוענקת כמתנה מרשימה לכל מנהל, עובד, לקוח, חבר או בן משפחה שיעלה לעצמו חיוך קטן בכל פעם שיוציא אותו מהמגירה לפתיחת היין.
האמת היא, שכל אביזר יין שתחליטו להעניק יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר אך זיכרו שתמיד מומלץ להוסיף חותם אישי כמו חריטה על פותחן יין בכדי להראות להם שלא רק השקעתם כסף על המתנה, אלא השקעתם גם מחשבה וזמן שלא יסולאו בפז.

להזמנת פותחן יין עם חריטה

שלח הודעה
1
היי,כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)