חריטה על מצית זיפו וקליפר

הזמנת-שירותי-חיתוך-וחריטה-בלייזר-1

המצית זיפו הינה כלי עישון שימושי ביותר ובחלק מהמקרים, הפכה לכלי אספנות למעשנים שונים.
מאחר וחלק לא מבוטל מאוכלוסיית העולם מעשן בשלב כזה או אחר בחיים שלו, האש הפך למצרך מבוקש ובסיסי.

סוגים שונים של מצתים

בזכות העובדות האלו התפתחו מגוון דגמים שונים של מצתים ובמיוחד בזמן האחרון בזכות המפכה התעשייתית ניתן לצפות ביותר ויותר דגמים מיוחדים שמשתחררים לשוק.
בין המצתים השונים נוכל למצוא מצתים חשמליים, מצתי זיפו, מצתי קליפר, מצתי טורבו פלזמה ועוד המון.
הם מגיעים במגוון גדלים שונים, ובמגוון צבעים לבחירת הקהל הרחב.

כשזה מגיע לחריטה בלייזר לכולם יש משהו אחד במשותף, ניתן להוסיף חריטה על מצית ככל העולה על רוחכם.
על גבי מצית הזיפו תוכלו להוסיף חריטה אישית של שם או חריטה של לוגו במידה ומדובר במתנות שהחברה מעניקה לעובדים שלה בכנסים, או באירועי מכירות ללקוחות.

חריטה על מצית

אומנם עלות המצתים והקליפרים עם החריטה היא לא ידידותית במידה ומדובר בהזמנת כמויות, אך האופצייה הזו עדיין מונחת על השולחן.
אנו נראה בדרך כלל בחורות שקונות לחבר שלהן מצית חשמלית מיוחדת עם חריטה אישית או מצית זיפו עם חריטה שניתן להוסיף עליה משחק מילים כמו "איתך בכל שאכטה" או "שתמשיך להדליק, ותפסיק לעשן".

מלבד זאת, ישנם כאלו שכבר יש בידם מצית זיפו מסויימת או קליפר שהם כבר רכשו ועליו הם רק רוצים להוסיף חריטה והאופציה הזו גם קיימת.
לפני שאתם מזמינים שירות של חריטה על מצית יש לשאול את נותן השירות האם יש לו מצתים למכירה או שאתם צריכים להביא מצית בעצמכם שהוא יוכל להוסיף עליה חריטה.
יש לשאול על הגופן המומלץ עבורכם במידה ואתם רוצים להוסיף חריטה באנגלית או בעברית, ובכלל ישנם כאלו שירצו לבצע חריטת תמונה על מצית וזה כבר דורש עבודה  יותר מורכבת של עריכת תמונה וכנראה שעבודה כזו תעלה קצת יותר.

יש לזכור שבזכות רמת הדיוק של הלייזר לצד העדינות שלו, הוא יוכל לבצע עבורכם חריטה על מצית ולשמור מצד איכות על טיב המצית מבלי לפגוע בה אך מצד שני יגלף את השכבה העליונה כך שהחריטה שלכם לעולם לא תרד מהמצית.

שלח הודעה
1
היי,כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)