חריטה על סכין לדרמן

הזמנת-שירותי-חיתוך-וחריטה-בלייזר-1

(להזמנת חריטה על לדרמן התקשרו אלינו 050-9595004)
לפני שנדבר על חריטה אישית שנרצה להקדיש לעצמנו או לאדם קרוב עם לדרמן, כדאי שנסביר בקצרה על הכלי ומאיפה הוא הגיע.

חריטה על לדרמן-2

מה זה לדרמן ?

אם תשאלו כל אדם שמתעסק בעבודת כפיים, איש צבא ואנשי שטח, או אפילו הנדימן מהו הכלי הקטן המועדף עליו סביר להניח שהוא יגיד לדרמן ולא בכדי.
הלדרמן הוא למעשה אולר אחד שמשלב בתוכו המון כלים שימושיים כגון מספריים, פלאייר ומברג.
הוא יכול לשמש לא מעט אנשים בלא מעט מקרים, ואם להגיד את האמת אני זוכר סיטואציות שהייתי מאחל לעצמי לדרמן בכיסי.

הלדרמן יכול לשמש אותנו בעיקר למקרים בשטח שלא צפינו אותם, ולתיקונים מאולתרים.
הרעיון ללדרמן נולד לא כל כך מזמן, אלא ב-1,975 כשהמהנדס בשם לדרמן (ממנו הגיע השם של הסכין) הסתובב עם אשתו בטיול וחש בחיסרון המשמעותי של כלי כיס קטנים לבעיות שצצות במהלך הדרך.
למעשה, הכל התחיל כשהמהנדס טייל עם אשתו בכבישי אירופה עם מכונית פיאט מקרטעת שבה נאלצו לעשות תיקונים במהלך הדרך, והכל היה עם אולר שוויצרי בסיסי שלא ענה על כל צרכיהם.
זה העלה רעיון למהנדס שכבר אז הבין את הצורך הכל כך משמעותי בכלי אחד קטן שייתן הרבה פתרונות ולמעשה לא חייב להיות כל כך יקר, וכבר במהלך הטיול הוא החל לשרטט סקיצות לסכין.

חריטה על לדרמן

3 שנים אחר כך והיה בידו האב טיפוס הראשון שמהלך הדרך עבר לא מעט שינויים, ולמרות שהיום המושג לדרמן שגור בפינו יכול להיות שאנחנו קונים לא מעט סכינים מחברות אחרות לגמרי שמייצרות את אותו הכלי.
לכן, כלי כזה יכול להיות מאוד שימושי עבורינו ואנחנו נרצה גם להוסיף עליו שם מסויים ולהביא לאדם קרוב חריטה על לדרמן.

אנו מציעים שירותי חריטה בלייזר על מגוון חומרים וביניהם גם על סכינים ובמיוחד על לדרמן, כי אין הרגשה יותר טובה ממתנה אישית שאנחנו יודעים שהשקיעו עליה מחשבה עבורינו.
כשאתם מזמינים חריטה על לדרמן שימו לב שהחריטה תהיה איכותית ולא תדהה עם הזמן מאחר והכלי נמצא הרבה בכיסנו ומתלכלך בשימוש טבעי, אנחנו מטביעים את החריטה שתהיה ממש חלק מהסכין עצמה בכדי שהחריטה לא תיעלם לעולם לא משנה כמה תנסו להעלים אותה בהמשך.

קח אותי לחנות!
שלח הודעה
1
היי,כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)