חריטה על כלי נגינה

עודכן לאחרונה
הזמנת-שירותי-חיתוך-וחריטה-בלייזר-1

למוזיקה יש חשיבות גדולה מאוד בחיים שלנו.
אומרים שהעולם ללא מוזיקה – לא יכול היה להתקיים, ובכן יש היגיון מסויים במשפט הזה.

האזינו לכתבה


המוזיקה יכולה להכניס אותנו ולהוציא אותנו ממצבי רוח שונים כהרף עין, ולהעלות זכרונות עמוקים שנחרטו בלב ולא ידענו שעדיין קיימים שם.

חריטה על כלי נגינה

ניתן להרגיש איך המוזיקה תופסת חשיבות רבה בחיים של כולנו, מאחר וכולנו מוכנים לשלם סכומי כסף נאים עבור הופעה של הזמר האהוב עלינו שיעניק לנו הרגשה טובה כשהוא שר.
לכן, כלי הנגינה שהם אלו המייצרים עבורינו את אותם הצלילים יכולים להיות בעלי ערך סנטימנטלי גבוה במידה ואנחנו אלו שמנגנים עליהם.

על חריטה בכלי נגינה

בשנים האחרונות התפתח טרנד חזק והוא חריטה על כלי נגינה שונים בלייזר בכדי להקדיש אישית את כלי הנגינה לאותו אדם אהוב, או בכדי לחרוט לוגו על גבי כלי נגינה שחברה מסויימת מייצרת בכדי להטביע את החותם שלה על אותו הכלי.

חריטה על כלי נגינה


הנה כמה רעיונות לכלי נגינה שתוכלו להוסיף עליהם הקדשה אישית עם חריטה בלייזר לאדם אהוב שאותו אתם רוצים להפתיע, או במידה ואתם רוצים לחרוט את השם של עצמכם.

חריטה על חצוצרה

ניתן להוסיף חריטה על חצוצרה באזורים שונים, בין אם אנחנו רוצים שהחריטה תבלוט יותר ובין אם פחות ובגדלים שונים.

חריטה על מפוחית

ניתן להוסיף חריטה של לוגו או משפט יפה על גבי המפוחית לאדם הנוהג לנגן עליה.
אומנם זהו כלי נגינה לא נפוץ במיוחד, אך בהחלט אפשרי.

חריטה על מקלות תופים

לאלו מבינינו המנגנים בתופים, עם מקלות תופים עם חריטה ניתן להביא להם חריטה בלייזר של השמות שלהם על גבי אותם המקלות בצורה אלגנטית.
החריטה תגלף את השכבה העליונה של המקלות ותשאיר את החותם שאתם רוצים להשאיר, כך שמצד אחד היא לא תפגע בפונקציונליות של המקלות והשימוש יהיה עדיין אותו שימוש, אך מצד שני החריטה תישאר לתמיד.

חריטה על מקלות תופים

חריטה על גיטרה

כלי הנגינה הנפוץ ביותר שחורטים עליו הוא כנראה גיטרה.
לא מעט חברות שמפתחות גיטרות מוסיפות את החריטה של הלוגו של החברה, ומצד שני גם אנשים פרטיים שקונים גיטרה במתנה לאדם אהוב יוסיפו כנראה את השם שלו עליו או כל חריטה על גיטרה.
יחד עם זאת יש לשים לב שבגלל הגודל הפיזי של הגיטרה לא כל מכונה יכולה לבצע עליה חריטה בלייזר.

חריטה על גיטרה

חריטה על מפרט

המפרט הוא כלי נגינה המתלווה לגיטרה, ישנם אנשים הנוהגים להוסיף חריטה על מפרט חוץ מהחריטה על גיטרה של מילה או שניים בגלל גודלו הפיזי שמגביל אותנו.

חריטה על קאפו

הקאפו הוא אביזר נוסף המתלווה לגיטרה לשינוי הטונים שלה, וניתן להוסיף חריטה גם על הקאפו עצמו.

קח אותי לחנות!

שאלות נפוצות על חריטה על כלי נגינה

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות תמונות ורעיונות על חריטה על כלי נגינה. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
המחיר של חריטה על כלי נגינה משתנה בהתאם לצרכים שלכם. ניתן לבקר בחנות האינטרנטית שלנו או לחילופין ליצור איתנו קשר ישיר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת עבורכם.
כמובן, אנו מציעים שירות של חריטה על כלי נגינה ובנוסף גם שירותי מיתוג לכל נושא שתחפשו, יש לבקר בחנות שלנו או ליצור איתנו קשר ישיר לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא עלות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על חריטה על כלי נגינה מלא פרטים או חייג 050-9595004

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

חיתוך אותיות בלייזר

חיתוך אותיות בלייזר

נדמה כי חיתוך אותיות בלייזר הפך להיות נפוץ מאוד בשוק, והחל לעקוף בסיבוב את שיטות החיתוך המסורתיות. מה ניתן להפיק באמצעות חיתוך אותיות ? השימושים

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי,כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)