חיתוך עור בלייזר | חריטה על עור

הזמנת-שירותי-חיתוך-וחריטה-בלייזר-1

העור הינו חומר גלם טבעי ויוקרתי המשמש אותנו בתעשייה בעיקר לתחום הביגוד והאופנה בגלל מחירו הגבוה לעומת שאר חומרי הגלם.
זהו חומר חזק ועמיד לתנאי הסביבה ומשתמשים בו בעיקר למוצרים אשר נדרשים אליהם התכונות הספציפיות של העור, ככל שתהיה תחלופה בעור לחומר אחר – סביר שישתמשו בחומר האחר מאחר והעור הוא חומר יקר.

חריטה על עור

את העור ניתן למצוא במגוון צבעים ועוביים, ובמרקמים שונים מה שמאפשר לנו להשתמש בו למגוון רעיונות ולא להיות מוגבלים רק על ידי סוג אחד.

על חיתוך עור בלייזר

העור הינו חומר מיוחד וכדי לחתוך אותו לגרפיקות שונות ולקווי חיתוך מורכבים נהיה חייבים לעיתים להשתמש בטכנולוגייה של חיתוך לייזר.
שיטות החיתוך המסורתיות כמו מספריים וסכינים לא תמיד יענו על צרכינו, לעומת חיתוך עור בלייזר שיכול לבצע את העבודה בדיוק עוצמתי ובמהירות.

מאחר וניתן לקפל את העור כמו בד לדוגמא, ניתן לעבוד על חתיכות יותר גדולות ממשטח העבודה של המכונה מה שמעניק לנו יתרון נוסף לחיתוך בלייזר ולא מגביל אותנו בחתיכות גדולות יותר.
מנגד, חשוב לזכור את ההבדל בין עור אמיתי לסינתטי.
עור סינתטי לעיתים מיוצר מ PVC שבמגע עם חום של קרן הלייזר פולט גזים רעילים במיוחד ומסוכנים לכל מי שנושם אותם, כמו כן הוא יכול לגרום נזק בלתי הפיך למכונת הלייזר ולכן חשוב לשים לב להבדלים.

כך למעשה ניתן להכין בתעשיות השונות ביגוד, תיקים, ארנקים, חגורות, אביזרי לבוש שונים ועוד.

חריטה על עור בלייזר

כשמדובר בצריבה על עור אנחנו נהנה מכוחו של הלייזר שכן הדיוק שלו פותח בפנינו אפשרויות אינסופיות ומעניק לנו את האפשרות לחרוט קווי מתאר שונים, אייקונים ואפילו תמונות על גבי העור.
יש לשים לב שכל סוג של עור מגיב אחרת לחריטה עצמה, לעיתים החריטה תצא ברורה יותר ולפעמים פחות.
ככל אצבע, כשחורטים על עור בדרך כלל יהיה מומלץ לחרוט על צבעים בהירים מאחר והחריטה יוצאת כהה, והניגודיות תדגיש את הצריבה שביצעתם באמצעות קרן הלייזר.

כך למעשה ניתן לייצר ארנק עם תמונה, מיתוג אישי על מוצרי עור ועוד המון.

קח אותי לחנות!
שלח הודעה
1
היי,כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)