מגן לגלקסי נוט 10 – המלצות והצעות

הזמנת-שירותי-חיתוך-וחריטה-בלייזר-1

תתחדשו על הנוט 10 שלכם! כמחזיקי נוט, אתם בוודאי יודעים כמה המכשיר עשוי לשרת אתכם גם מבחינת כל פונקציות המנהלים הייחודיות שמובנות בו וגם ביחס לכל התכונות האופייניות של מכשירי גלקסי, כמו מהירות מערכת ההפעלה, המצלמה הנחשבת ועוד. אבל החיפוש אחר מגן לגלקסי נוט 10, עשוי להיות מעט מורכב משחשבתם. אז למה תצטרכו לשים לב ברכישת המגן והאם יש לנו המלצות בשבילכם? הכל מחכה לכם ממש כאן:

מגן לגלקסי נוט 10 המלצות והצעות

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מגן לגלקסי נוט 10?

מחזיקי גלקסי באופן כללי, נהנים ממכשיר מתקדם ואיכותי שנמצא באותה המשבצת עם חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם כמו אפל. מכשירי גלקסי נוט 10, מתקבלים בתצורת הגלקסי הייחודית הכוללת חיתוך מעוגל בפינות המכשיר, לצד מראה דקיק ויוקרתי ומסך קמור. גודלו של המכשיר מצריך מגן לגלקסי נוט 10 שיכסה היטב את החלקים העדינים – המסך עצמו וגב המכשיר. לשם כך עליכם למצוא מגן שיתאים ברמת חיתוך הפינות שלו באופן מדויק למכשיר, מבלי לפגוע באיכויות הטאצ' והצפייה, הודות לקימור.

4 הצעות למגן לגלקסי נוט 10 שיעניינו אתכם

מגני מסך מבית OTAO – מדובר במגן מסך מזכוכית דקה ואיכותית במיוחד (עובי 0.33 מ"מ), המגנה על המסך מפני שריטות ושברים. ההתקנה פשוטה במיוחד והכיסוי המתקבל מגן גם על קצוות המכשיר העדינים.

מגני מסך מבית ZAGG – חברת זאג הנחשבת, מציעה מגן מסך לגלקסי נוט 10 שעומד בתקן צבאי ותעשייתי. המגנים שלה ערוכים לשימוש בקרב אנשי צבא וחילות מיוחדים ועל כן יתאימו לאנשים שנמצאים בתנועה, בשטח, בעבודה בגובה או בכל מקום שבו הנזק הפוטנציאלי למכשיר גדול מאוד.

מגני מסך מבית puregear – אצל חברת פיורגיר תמצאו מגן לגלקסי 6, 7, 8, כל מכשירי הנוט, האס והפלוס מחומר אלסטי קשיח ומתקדם. המגנים עשויים שכבות, אך מתקבלים כמקשה אחת על המסך, המגנה עליו היטב ודוחה מכות, שריטות, לכלוך וטביעות אצבעות. ההדבקה קלה במיוחד וללא יצירת בועות.

מגן מסך לגלקסי 10 מבית Nordic – מגני מסך ננו-סיליקון חזקים ועמידים לטווח הארוך, כוללים תכונות חשובות כמו בלימת זעזועים, דחיית הצהבה ושקיפות גבוהה ללא הותרת סימני אצבעות. הטכנולוגיה תתאים למחזיקי גלקסי נוט 10 בשל השילוב של המגן עם קימורי המכשיר, כך שהגגנה אפקטיבית אך רגישות המסך ואיכותו הגבוהה נשמרת.

מגן עם תמונה לפלאפון – הצעה למתנה מיוחדת

המכשיר שלכם הולך איתכם לכל מקום ולכן יוכל להפוך לפריט אישי ומרגש במיוחד, באמצעות מגן עם תמונה. מגנים אלה עשויים מסיליקון או עץ חזקים ביותר, שניתן להדפיס עליהם תמונה שלכם, של הילדים, המשפחה, בני הזוג או אפילו ציור ומשפט שמלווים אתכם באופן קבוע. אם אדם קרוב אליכם רכש לאחרונה גלקסי נוט 10, תוכלו להעניק לו מתנה מקורית המספקת הגנה על המכשיר היוקרתי, בד בבד עם תמונה אישית שתלווה אותם לכל מקום.

קח אותי לחנות!
שלח הודעה
1
היי,כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)