כיסוי לאייפון 11 לחבר המוזיקאי שלך

מתנה אישית ומיוחדת
את והבן זוג שלך כבר מכירים אחד את השניה הרבה שנים. הוא היה שם בשבילך בתקופות לא קלות ואת ליווית אותו בכמה אירועים משמעותיים שעיצבו אותו לבן אדם שהוא הפך להיות כיום. חשוב לך שהוא יהיה שמח וחשבת לבוא במחווה רומנטית סתם כי את אוהבת אותו והוא קנה אייפון 11 לפני כמה ימים. ניסית לחשוב איזה עיצוב יהיה מושלם ונזכרת בדבר היחיד שהוא אוהב כמעט יותר ממך – מוזיקה. בין אם הוא לא מפסיק להקשיב לביטלס, מנגן על פסנתר מגיל שבע או סתם נהנה מהופעות, זה ברור שזה עושה לו את זה. אז למה לא לבחור בכיסוי שיביא לידי ביטוי את האהבה הזאת שלו?

כיסוי לאייפון 11

תבחרי בחריטה של הלהקה האהובה עליו
יכול להיות שהוא טיפוס של הדורס, אולי הוא דווקא אוהב להקשיב לארקטיק מאנקיז ואולי הוא טיפוס של מוניקה סקס. פופ, רוק, מטאל או מזרחית, זה לא משנה – הוא לא מפסיק לשים את אותם השירים שוב ושוב ברדיו ואת חייבת להודות שזה נהיה כבר קצת מעצבן. לחרוט תמונה של הלהקה האהובה עליו בכיסוי לאייפון 11 החדש שלו ייתן לו לקחת את התחושה שמתלווה ללהקשיב לשיר האהוב עליו ביחד איתך, לכל מקום שאליו יגיע. צלילים מעבירים זכרונות וכך גם תמונות – למה לא לשלב את שניהם?

תבחרי בחריטה של ציטוט משיר אהוב
יכול להיות מדובר בסתם משפט שהוא אוהב לזמזם, או משפט משיר שיש לו משמעות עבורו. אולי זה השיר של שניכם ויש לו איזה סיפור רומנטי יפה מאחוריו. מילים תמיד מרגשות, גם אם הן לא שלך, גם אם את רק זכרת לבחור בהן נכון. שילוב של חריטה של הלהקה האהובה עליו עם ציטוט עם משמעות יכול להיות מקסים ומיוחד. למה שתתפשרי על פחות מזה?

תבחרי בחריטה של כלי נגינה
בין אם הרסיטל פסנתר הראשון שלו היה כבר בגיל חמש, הוא והסט תופים שלו בלתי נפרדים, או שלכל מדורה הוא חייב להביא איתו את הגיטרה – למוזיקה יש משמעות גדולה עבורו וכך גם לכלי הנגינה עליו הוא מנגן. חריטה של כלי הנגינה האהוב עליו על הכיסוי החדש שלו יכולה לשמח אותו – לא חייב להיות מדובר בתמונה סתמית של פסנתר שמצאת באינטרנט, את יכולה להעביר גם ציור שהכנת או לחפש תמונה מיוחדת. תחשבי מחוץ לקופסא – זה יקפיץ את הרמה של המתנה ואת ההתרגשות שלו ובהרבה.

רק נשאר להזמין
אחרי שבחרת את העיצוב המושלם למגן החדש לאייפון 11 שלו כל מה שנשאר זה להעלות את הבחירות שלך באתר שלנו ואנחנו כבר נדאג לשאר. במידה ומדובר ברעיון קצת יותר מתוחכם את כמובן מוזמנת להתקשר אלינו – מבטיחים לעזור. בהצלחה!

להזמנת מגן לטלפון עם חריטה

שלח הודעה
1
היי,כאן שימי :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)